MÖBLER / Bord / Bord 6104354

nr 610 4354

Bord

Asien, tidigt 1900-tal, längd: 60, djup. 40, höjd. 45

Kondition: skada,slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 november 2009
kl 18:14:43

Superellipsbordet